Terapia wodorem redukuje stres oksydacyjny i stany zapalne, wspomagając zdrowie mózgu oraz regenerację fizyczną. To bezpieczne i efektywne uzupełnienie tradycyjnych metod leczenia.
Liczne badania wykazują, że wodór molekularny ma potencjał terapeutyczny w różnych modelach chorób oraz właściwie w każdym narządzie ludzkiego ciała. Zaletą takiej terapii jest to, że nie ma stwierdzonych skutków ubocznych, przez co można uznać ją za bezpieczną w stosowaniu.
Osobom z chorobami przewlekłymi
Terapia wodorem pomaga złagodzić większość chorób.
Osobom po operacjach
Terapia wodorem przyspiesza gojenie się ran i pomaga zwalczać stany zapalne.
Osobom uprawiającym sport
Inhalacje zwiększają wydolność organizmu oraz pomagają się pozbyć stanów zapalnych i kwasu mlekowego z organizmu.
Osobom zdrowym bez dolegliwości
Terapia wodorem pomaga w utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji poprzez usuwanie z niego wolnych rodników.
Ze względu na swoje niewielkie rozmiary (cząsteczka wodoru ma 0,24 nm i jest 1000 razy mniejsza od bakterii i komórek Twojego ciała), wodór bez problemu przenika przez wszystkie bariery organizmu, w tym barierę krew-mózg. Może swobodnie docierać do wszystkich obszarów ciała, co stanowi jego ogromną zaletę.
Żadna błona komórkowa nie stanowi dla niego przeszkody. Jest to szczególnie istotne dla produkcji energii w mitochondriach. Mitochondria to wyspecjalizowane struktury błonowe wewnątrz komórek (z wyjątkiem czerwonych krwinek), posiadające własne DNA i działające jak elektrownie, dostarczając energię.
Chociaż wodór molekularny do organizmu można dostarczać na różne sposoby, to jednak najskuteczniejszą formą terapii wodorowej jest jego wdychanie. Z uwagi na bardzo małe rozmiary cząsteczki H2 wdychanie wodoru cząsteczkowego osiąga maksymalny poziom w osoczu w około 30 minut i utrzymuje się w organizmie do 30 godzin po inhalacji.
Wypełnij formularz, oddzwonimy aby omówić szczegóły